Najnovije višenamjensko pojačalo MONACOR PA-4125DX/DT powered by PASCAL
5. veljače 2025., pregleda: 206
Osim izlazne snage pojačala od 4 x 125 W na 4 ili 8 ohma ILI 2 x 250 W za komponente od 100 V (kao što je PA-4125DX), novi PA-4125DX/DT dodatno ima DANTE® sučelje. Međutim, oba pojačala PA-4125DX i PA-4125DX/DT mogu mnogo više. Njihov integrirani DSP modul nudi parametarske ekvilizatore, razne visokopropusne/niskopropusne filtre, funkciju kompresora/limitera, opcije odgode i govora kao i zasebne FIR filtre za izlazne signale i 5-pojasni ekvilajzer za svaki ulaz.