Najnovije višenamjensko pojačalo MONACOR PA-4125DX
20. lipnja 2024., pregleda: 443
S izlaznom snagom pojačala od 4 x 125 W na 4 ili 8 ohma ILI 2 x 250 W za komponente od 100 V, PA-4125DX pruža dovoljno snage za pozadinsku glazbu. Međutim, PA-4125DX može puno više. Njegov integrirani DSP modul nudi parametarske ekvilizatore, razne visokopropusne/niskopropusne filtre, funkciju kompresora/limitera, opcije kašnjenja i razgovora kao i zasebne FIR filtre za izlazne signale i 5-pojasni ekvilajzer za svaki ulaz.